Jesteś w zakładce

Opieka nad grobami

           Opieka nad grobami jest sprawą ważną dla każdego z nas. Chcemy by groby naszych bliskich  zawsze wyglądały czysto i schludnie oraz by  palił się symboliczny znicz.

            Nie zawsze jednak jest to możliwe – z różnych przyczyn. Odlegśość, częste wyjazdy utrudniają nam kontakt, zdarza się, że nawet w ważne dni.

            Rose Elżbieta Grudzień zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i opieką nad grobami już od kilku  lat. Każde przyjęte zlecenie staramy się wykonać dokładnie i z należytym szacunkiem.

Na życzenie wykonujemy dokumentację fotograficzną lub / i zdjęciową.


 

           Oferta jest dostosowana do Państwa potrzeb, obejmuje nie tylko standardowe usługi, ale także te przyjęte indywidualnie.

Jednocześnie informujemy, że posiadamy kwiaciarnie z szerokim wyborem bukietów, kwiatów żywych, ciętych i sztucznych oraz artykułami nagrobkowymi w tym znicze   


 

          Możecie być Państwo spokojni. Wiemy jak pielęgnować nagrobki. Stosujemy tylko profesjonalne  i sprawdzone środki do czyszczenia i impregnacji powierzchni. Wsród nich są : Hg, Sidolux czy San profi.


 

Kontakt  z nami możliwy jest na dwa sposoby. Pierwszym jest formularz kontaktowy w którym piszecie jaka usługa Państwa interesuje. Drugim jest kontakt bezpośredni do osoby, która pomoże doradzić najlepsze rozwiązanie.   


 

Oferta