Dziś jest 20 Wrzesień 2021 r.
Imieniny obchodzi: Renata, Filipina, Eustachy
Jesteś w zakładce

Poznaj nas

     Centrum wyrobów okolicznościowych „Rose” Elżbieta Grudzień to kwiaciarnia istniejąca już od blisko 10 lat na rynku powiatu legionowskiego, a także Warszawy i Łomianek. Obecnie dziażamy na terenie całego województwa mazowieckiego. Siedzibą naszej firmy jest Wieliszew.

     Zespół tworzą cztery osoby, których kompetencje zostały oczywiście potwierdzone polskimi i zagranicznymi certyfikatami. Jak wiemy trendy ciągle sią zmieniają i złą praktyką byłoby zamykać się na rzeczy nowe, dlatego zespół regularnie uczestniczy w kursach i warsztatach prowadzonych  przez mistrzów florystyki.

    Strategia wyczucia piękna połączona z umiejętnościami spowodowała, że oprócz tradycyjnej sprzedaży stacjonarnej w kwiaciarni, zajmujemy się także imprezami okolicznościowymi.

    Specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze ślubów (bukiety ślubne, dekoracje samochodów, dekoracje sal weselnych i kościołów), komunii i chrztów, a także obsłudze firm na wszelkie okazje. Organizujemy również wieczory w stylach afrykańskich i meksykańskich.  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bogatej galerii  

    Zawsze doradzamy naszym klientom, aby bukiety ślubne lub wiązanka pasować do osoby, jej wyglądu, a czasem nawet temperamentu. Jesteśmy zdania, że kwiaty, a przede wszystkim kwiaty cięte nie są tylko dodatkiem do spotkań towarzyskich lub biznesowych, ale przełamują lody, tworzą swoisty klimat oraz wyrażają najważniejsze uczucia.

    Nasz zespół osobiście dostarcza kompozycje kwiatowe we wskazany adres i umieszcza je w kluczowych miejscach.  

    NADCHODZĄCE IMPREZY

    Zbliżają się święta. Jest to czas wyjątkowy dla wszystkich. Możesz zadbać, aby dom w którym mieszkasz, biuro w którym pracujesz w tym szczególnym okresie wyglądały wyjątkowo.